Poniedziałek, 05 grudnia 2022 r. imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny Poniedziałek II tygodnia adwentu

Aktualności

XXVIII Niedziela Roku - 09.10.2022 r. - ogłoszenia duszpasterskie

1. W niedzielę, 16 X br., pod hasłem BLASK PRAWDY” będziemy przeżywali XXII „Dzień Papieski”. Tego dnia będą zbierane ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, a przed kościołem będzie kiermasz ciast, na który serdecznie zapraszamy.

2. Z okazji 44. rocznicy wyboru na Stolicę Piotrową Księdza Kardynała Karola Wojtyłę, w niedzielę, 16 X br., po Mszy Świętej o godz. 18.00 - serdecznie zapraszamy na procesję różańcową do Figury Świętego Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

3. Msza Święta za śp. Księdza Arcybiskupa Mariana Przykuckiego, pierwszego Metropolity Szczecińsko - Kamieńskiego z okazji 13. rocznicy Jego śmierci, będzie sprawowana w Archikatedrze w niedzielę, 16 października br., o godz. 18.00.

4. Z okazji przypadającego w tym tygodniu Dnia Dziecka Utraconego, Msza Święta w intencji rodziców, którzy przedwcześnie utracili swoje dzieci, będzie w naszym kościele w środę, 12 października br., o godz. 18.00.

5. W rocznicę objawień FATIMSKICH, w czwartek, 13 X br., z kościoła pw. św. Jana Chrzciciela przy ul. Bogurodzicy po Mszy Świętej o godz. 18.00 - wyruszy procesja FATIMSKA do Figury Świętego Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

6. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30. Dla dzieci we wtorki i w czwartki o godz. 17.00.

7. Parafianom i Gościom, Solenizantom i Jubilatom, życzymy błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

8. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na inwestycje prowadzone w naszej Parafii.

9. Kartki na wypominki za zmarłych będą dostępne od niedzieli, 16 października br.

10. Msza Święta za zmarłych w wrześniu br., będzie sprawowana we wtorek, 11 października o godz. 18.00.

11. Rodzinom, która przeżywają śmierć swoich bliskich, składamy wyrazy współczucia. Za wszystkie zmarłych - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Szczęść Boże
Duszpasterze Parafii Świętej Rodziny
Drukuj cofnij odsłon: 123 utworzono : 2022-10-12 22:31 Do góry
design szczecin, projektowanie stron internetowych Parafia rzymskokatolicka pw. Świętej Rodziny w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 28 | 70-485 Szczecin | tel. 091 423-70-70

© 2022 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone