Czwartek, 31 maja 2024 r. imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili Piątek VIII tygodnia okresu zwykłego | Święto Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny

Aktualności

VII Niedziela Wielkanocna - ogłoszenia duszpasterskie - 1 VI 2014 r. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego


1. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca - dzisiaj o godz. 17.00.

2. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 17.30

3. Dzisiaj w całej Polsce są zbierany ofiary do okolicznościowych skarbonek na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie. Natomiast w niedzielę, 8 czerwca ogólnopolska zbiórka na pomoc powodzianom w Bośni, Serbii i Hercegowinie.

4. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. rano i po południu podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

5. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.00. Nabożeństwo wynagradzające Matce Bożej po Mszy św. wieczornej.

6. W sobotę, 7 czerwca, w wigilię Zesłania Ducha Świętego, o godz. 21.00 w naszym kościele rozpocznie się nocne czuwanie młodzieży. Poprowadzi je o. Łukasz Buksa franciszkanin i Wspólnota Uczennic Krzyża. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Do udziału serdecznie zapraszamy.

7. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

8. W przyszłą niedzielę kolejny kiermasz ciast. Środki uzyskane z kiermaszu przeznaczone będą na potrzeby świetlicy środowiskowej.

9. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

10. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Władysława Gliwa i Regina Pałka. Za wszystkich zmarłych - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.


Komunikat Kurii:
Z okazji Ogólnopolskiego Zjazdu Stowarzyszenia Elektryków Polskich, który w tym roku odbędzie się w Szczecinie, zapraszamy wszystkich elektryków i energetyków na Mszę Świętą w intencji tego środowiska zawodowego, której przewodniczyć będzie ks. abp Andrzej Dzięga, w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie, w czwartek, 5 czerwca br., o godz. 18:00.
Drukuj cofnij odsłon: 1350 utworzono : 2014-06-01 15:14 Do góry
design szczecin, projektowanie stron internetowych Parafia rzymskokatolicka pw. Świętej Rodziny w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 28 | 70-485 Szczecin | tel. 091 423-70-70

© 2024 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone