Środa, 24 kwietnia 2024 r. imieniny: Bony, Horacji, Jerzego Środa IV tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie dowolne Św. Fidelisa z Sigmaringen, św. Jerzego

1 marca 2015 - II Niedziela Wielkiego Postu Dzień Modlitw, Postu i Solidarności z misjonarzami

1. Gorzkie żale - dzisiaj o godz. 17.00.

2. Zmiana tajemnic Żywego Różańca po Gorzkich żalach.

3. W czwartek po Mszy św. wieczornej - Godzina Święta.

4. W I piątek miesiąca okazja do spowiedź św. rano i po południu podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

5. W I sobotę marca - odwiedziny chorych od godz. 9.00. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.

6. Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w przyszłą niedzielę. Poprowadzi je ks. Robert Kaszak.

7. Nauki przedślubne w środę o godz. 19.00.

8. Droga krzyżowa w piątek o godz.: 9.00, 17.00 i 18.30. Rozważania o godz. 18.30 - poprowadzi Męskie Bractwo Różańcowe.

9. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w piątek o godz. 19.00.

10. Bierzmowania w naszej Parafii będzie w poniedziałek, 18 maja o godz. 19.00.

11. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii.

12. Dzisiaj są zbierane ofiary do puszek na Dzieło Pomocy Misjom „Ad Gentes”.

13. W przyszła niedzielę będzie zbiórka do puszek Caritas na dzieła charytatywne w naszej Parafii.

14. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo św. Kazimierza Królewicza, którego czcimy w środę - 4 marca. W tym dniu przypada odpust w parafii pw. św. Kazimierza przy ul. Broniewskiego w Szczecinie.

15. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe, składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszła śp.: Rita Skórka, Krystyna Baziuk, Anna Szymańska, Walenty Adamski. Za wszystkich zmarłych, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. proboszcz i księża wikariusze

Drukuj cofnij odsłon: 1056 aktualizowano: 2015-03-01 10:39 Do góry