Środa, 24 kwietnia 2024 r. imieniny: Bony, Horacji, Jerzego Środa IV tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie dowolne Św. Fidelisa z Sigmaringen, św. Jerzego

I Niedziela Adwentu - ogłoszenia duszpasterskie – 27 XI 2016 r.

1. W okresie Adwentu Msze Święte roratnie będą sprawowane o godz. 6.30. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 7.00. Pozostałe Msze Święte pozostają bez zmian. Roraty dla dzieci w: poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00.

2. Parafialne rekolekcje adwentowe będą od niedzieli, 4 grudnia do wtorku, 6 grudnia. Poprowadzą je ojcowie Dominikanie ze Szczecina.

3. W środę, 30 listopada liturgia czci św. Andrzeja Apostoła, patrona ks. Andrzeja Grochowskiego - naszego wikariusza. Księdzu Solenizantowi, życzmy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętego Patrona.

4. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej - Godzina Święta.

5. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. rano i podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

6. W piątek o godz. 18.30 - na modlitwę różańcową serdecznie zapraszamy mężczyzn.

7. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy trzeciej gimnazjalnej - w piątek o godz. 19.00.

8. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 9.00. Po Mszy św. wieczornej - nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Serca NMP.

9. Poświęcone opłatki wigilijne oraz świece Caritas na Boże Narodzenie będą do nabycia od przyszłej niedzieli.

10. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na inwestycji realizowane w naszej Parafii oraz na fundusz remontowo - budowlany kościołów w Archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej.

11. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie.

12. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

13. Dzisiaj gościmy przedstawicieli Rycerzy Kolumba, którzy w kilku zdaniach przedstawiają nam ideę tej  katolickiej  organizacji świeckiej.

KSIĄDZ PROBOSZCZ I KSIĘŻA WIKARIUSZE

Drukuj cofnij odsłon: 755 aktualizowano: 2016-11-28 19:22 Do góry