Piątek, 19 kwietnia 2024 r. imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa Piątek III tygodnia okresu wielkanocnego

II Niedziela Adwentu - ogłoszenia duszpasterskie – 7 XII 2014 r.

1. W naszej wspólnocie parafialnej serdecznie witamy nowego wikariusza ks. Andrzeja Grochowskiego. Ks. Andrzejowi życzmy wielu łask Bożych w pracy duszpasterskiej za przyczyną Świętej Rodziny z Nazaretu.

2. Zmiana tajemnic Żywego Różańca dzisiaj o godz. 17.15.

3. W poniedziałek, 8 grudnia - uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. będą sprawowane o godz.: 6.30, 8.00, 17.00 i 18.00.

4. W środę Msza św. o godz.18.00 z udziałem rodzin, które przedwcześnie utraciły dzieci.

5. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po Mszy św. wieczornej.

6. Msze św. roratnie o godz. 6.30. Roraty dla dzieci w: poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00.

7. Msza św. dla wszystkich kandydatów do bierzmowania - w piątek o godz. 19.00.

8. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy parafialne rekolekcje adwentowe.

9. Jasełka w wykonaniu zuchów i ich opiekunów - w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13.30.

10. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii.

11. Dzisiaj w całej Polsce są zbierane datki pieniężne do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.

12. Opłatki wigilijne można nabyć u Sióstr przy wyjściu z kościoła.

13. „Kościoły Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. NASZE Dziedzictwo” - to tytuł serii albumów poświęconych wszystkim świątyniom Kościoła nad Odrą i Bałtykiem. W I tomie są fotografie kościołów parafii szczecińskich i dekanatu polickiego. Album jest do nabycia w przedsionku kościoła..

14. Caritas rozprowadza świece wigilijne, z których dochód przeznaczony jest na dzieła charytatywne.

15. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć datek do puszki Caritas na paczki dla rodzin najuboższych.

16. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe, składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli: śp. Janusz Seluk i Stanisław Walasek. Msza św. zbiorowa za zmarłych - we wtorek, 9 XII o godz. 18.00.

17. Nasza parafia organizuje wyjazd na Spotkanie Europejskie Młodych, które odbędzie się w Pradze od 29 XII 2014 r. do 2 I 2015 r. Do udziału zapraszany młodych w wieku od 18 do 30 roku życia. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Andrzeja.

18. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego za przyczyną Matki Bożej Niepokalanie Poczętej.

Drukuj cofnij odsłon: 1155 aktualizowano: 2014-12-07 09:16 Do góry