Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. imieniny: Jarosława, Marka, Wiki Czwartek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Święto Św. Marka Ewangelisty

II Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 15 I 2017 r.

1. „Pojednanie - miłość Chrystusa przynagla nas” - pod tym hasłem będzie przebiegał tegoroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2. Nabożeństwo ekumeniczne w naszym kościele będzie w niedzielę , 22 stycznia br. o godz. 19.00.

3. W poniedziałek, 16 stycznia po Mszy Świętej o godz. 18.00, procesja różańcowa do figury św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

4. W niedzielę, 22 stycznia br., po Mszy Świętej o godz. 13.30 - serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Szczecińskiej "Krąg”.

5. Wszystkim babciom i dziadkom z okazji nadchodzących Dni Babci i Dziadka, oraz solenizantom, jubilatom, gościom i parafianom, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo św. Agnieszki.

6. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę parafialną do Normandii i Bretanii w terminie od 1 do 9 lipca 2017 r.

7. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na pomoc „Kościołowi w Potrzebie” - głównie w krajach gdzie jest prześladowanie chrześcijan.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które odwiedziliśmy podczas kolędy za wspólną modlitwę, okazaną życzliwość i ofiary złożone na cele diecezjalne i parafialne.

9. Plan kolędy w tym tygodniu:
Poniedziałek , 16 I - ul.: Rodakowskiego, P. Jasienicy, Moczyńskiego, Pankiewicza
i Miłaszewskich
Wtorek, 17 I - ul.: Wyspiańskiego, Średniawskiego i Janosika
Środa, 18 I - ul. Herbowa od 1 do 20.
Czwartek, 19 I - ul.: Herbowa od 21 do 31, Unisławy 21, 22, 23, Ks. P. Skargi od 17 do 31.
Piątek, 20 I - ul.: Ks. P. Skargi 32 do 52 (część naszej parafii), oraz ul. Wąska od 9 do 11.
Sobota, 21 I - ul.: Niedziałkowskiego od 19 do 26, Lutniana, Ogińskiego i Moniuszki.

- Kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00, a w sobotę o godz. 15.00.
- Dokładny plan kolędy jest na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

5. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Natalia Rokicka, Zenon Przerwa, Mieczysław Pniewski i Adam Partyka. Za wszystkich zmarłych, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

KSIĄDZ PROBOSZCZ I KSIEŻA WIKARIUSZE

Drukuj cofnij odsłon: 775 utworzono : 2017-01-15 16:56 Do góry