Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. imieniny: Jarosława, Marka, Wiki Czwartek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Święto Św. Marka Ewangelisty

II Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 15 I 2022 r.

1. W poniedziałek, 16 stycznia, po Mszy Świętej o godz. 18.00, zapraszamy na procesję różańcową do figury Świętego Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

2. Pod hasłem: „Uczcie się postępować dobrze, szukajcie sprawiedliwości, pomagajcie uciśnionemu, dbajcie o prawa sieroty, brońcie wdowy” (Iz 1,17}, rozpoczniemy w środę, 18 stycznia br., Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. W niedzielę, 22 stycznia br., Mszę Świętą o godz. 18.00 uświetni MĘSKI CHÓR SŁOWIKI 60 , który po Mszy Świętej wystąpi dla nas z koncertem kolęd. Do udziału serdecznie zapraszamy

4. Kandydatów do SAKRAMENTU BIERZMOWANIA zapraszamy w czwartek, 26 stycznia br., na Mszę Świętą o godz. 18.00. Po Mszy Świętej będzie spotkanie formacyjne.

5. Rodziców dzieci komunijnych zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 13.30 w niedzielę, 29 stycznia br., a po Mszy Świętej na spotkanie organizacyjne.

6. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które odwiedziliśmy podczas kolędy za wspólną modlitwę, okazaną gościnność i ofiary złożone na inwestycje parafialne. Dziękujemy również za życzliwość dla naszych ministrantów.

7. Przypominamy, że w tym roku kolęda w naszej Parafii jest na indywidualne zaproszenia Rodzin. Zgłoszenia można składać w kościele do skarbony pod obrazem Świętej Rodziny lub w zakrystii. Można też zgłosić telefonicznie na nr naszej parafii: 91/4237070 (najlepiej od 9.00 do 10.30), lub na adres mailowy: krzysztof.cichal@gmail.com. Dokładny plan kolędy jest do wzięcia na stolikach z prasą katolicka, na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

8. Plan kolędy w tym tygodniu:
Dzisiaj - ul. Średniawskiego
Poniedziałek, 16.01, - ul. Michałowskiego i Rodakowskiego
Wtorek, 17.01, - ul. Pankiewicza i Wyspiańskiego
Środa, 18.01, - ul. Jasienicy, Moczyńskiego, W. Pola, Chełmońskiego, Solskiego i M.C. Skłodowskiej
Czwartek, 19.01, - ul. Przybyszewskiego, Bałuckiego, pl. J. Wujka, Siemiradzkiego, Bajana i Tetmajera
Piątek, 20.01, - Woj. Polskiego od 83 do 167.
Sobota, 21.01, - al. Woj. Polskiego od 187 - do 231, oraz Woj. Polskiego od 66 do 168.
Niedziela, 22.01, - ul. Wawrzyniaka

9. Od tygodnia trwa remont naszej kancelarii parafialnej.

10. W miniony czwartek i piątek ułożono dachówki na części dachu plebanii – od strony Królowej Korony Polskiej.

11. Wszystkim Gościom i Parafianom dziękujemy za modlitwę, życzliwość i dary serca.

12.Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich, składamy wyrazy współczucia.
Za wszystkich naszych zmarłych, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

KSIĄDZ PROBOSZCZ I KSIĘŻA WIKARIUSZE

Drukuj cofnij odsłon: 329 aktualizowano: 2023-01-15 18:01 Do góry