Piątek, 19 kwietnia 2024 r. imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa Piątek III tygodnia okresu wielkanocnego

II Niedziela Adwentu - ogłoszenia duszpasterskie - 10 XII 2017 r.

1. Msze Święte roratnie są sprawowane codziennie o godz. 6.30. Roraty dla dzieci w: poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00.

2. W środę, 13 grudnia - Msza Święta o godz. 18.00 będzie sprawowana w intencji rodziców, którzy przedwcześnie utracili swoje dzieci.

3. W czwartek, 14 grudnia przypada 65 r. urodzin Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi. Dostojnemu Jubilatowi życzmy wiele łask Bożych przez wstawiennictwo MB. Królowej Korony Polskiej.

4. W piątek, 15 grudnia Msza Święta o godz. 18.00 - będzie połączona z modlitwami o uzdrowienia. Modlitwy poprowadzi Odnowa w Duchu Świętym.

5. W sobotę, 16 grudnia po Mszy Świętej wieczornej będzie procesja różańcowa do figury Świętego Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

6. Adwentowe Dni Skupienia w naszej parafii będziemy przeżywać od niedzieli, 17 grudnia do wtorku, 19 grudnia.

7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

8. Poświecone opłatki wigilijne można nabyć u Sióstr przy wyjściu z kościoła. Dobrowolne ofiary za opłatki są przeznaczone na inwestycje parafialne.
9. Na stoisku Caritas można nabyć świece wigilijne.

10. Dzisiaj są zbierane ofiary do puszek na pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie, a w przyszłą niedzielę będą zbierane datki do puszek Caritas na paczki świąteczne dla rodzin najuboższych. Również w przyszłą niedzielę przed kościołem będzie kiermasz świąteczny.

11. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Świętej Rodzin z Nazaretu.

12. Zapraszamy wiernych do udziału w charytatywnym koncercie kolęd z różnych stron świata, który odbędzie się w dniu 6 stycznia 2018 r. o godz. 18.00 w hali widowiskowo-sportowej Arena Szczecin przy ul. Szafera w Szczecinie. Bilety w różnych strefach dostępne są w cenie 40, 60 i 80 zł do nabycia w parafiach oraz w Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej. Szczegółowe informacje są na tablicy ogłoszeń.

13. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. W minionych dnia do Domu Boga Ojca odeszli śp.: Maria Szulc i Mirosław Wojciechowski. Msza Święta za zmarłych w listopadzie, będzie sprawowana we wtorek o godz. 18.00. Za wszystkich zmarłych, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

KS. PROBOSZCZ I KSIĘŻA WIKARIUSZE
Drukuj cofnij odsłon: 892 utworzono : 2017-12-10 21:23 Do góry