Sobota, 20 kwietnia 2024 r. imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha Sobota III tygodnia okresu wielkanocnego

II Niedziela Wielkiego Postu - ogłoszenia duszpasterskie - 05 III 2023 r.

1. Kandydatów do SAKRAMENTU BIERZMOWANIA zapraszamy w czwartek, 09 marca br., na Mszę Świętą o godz. 18.00. Po Mszy Świętej będzie spotkanie formacyjne.

2. Rodziców dzieci komunijnych zapraszamy na Mszę Świętą w niedzielę, 12 marca br., o godz. 13.30. Po Mszy Świętej będzie spotkanie.

3. Osoby umiejące śpiewać zapraszamy do chóru, który rozpocznie przygotowania do Triduum Paschalnego w naszej Parafii. Pierwsze spotkanie będzie w piątek, 10 marca br., o godz. 19.00 - w salce nr. 1.

4. Droga Krzyżowa w piątek o godz.: 8.30, 17.00 i 18.30, a GORZKIE ŻALE w niedzielę o godz. 17.00.

5. Dzisiaj są zbierane ofiary do puszek Caritas na pomoc Ukrainie, a w niedzielę, 12 marca będzie zbiórka do puszek na dzieła misyjne podejmowane przez polskich misjonarzy.

6. Parafianom i Przyjaciołom Świętej Rodziny serdecznie dziękujemy za dar serca na potrzeby naszej Parafii.

7. Dobiega końca remont poddasza i dachu naszego domu parafialnego. Do zrealizowania pozostaje wymaniana starych rynien na nowe z blachy tytanowej na budynku pomiędzy plebanią a kościołem.

8. Wielkanocne świece Caritas będą dostępne od niedzieli, 12 marca br.

9. Z okazji Dnia Kobiet, wszystkim Paniom życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia i opieki Matki Bożej pięknej Miłości.

10. Solenizantom, Jubilatom, Parafianom i Gościom, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny Patronki naszej Parafii.

11. Rodzinom, które doświadczyły śmierci bliskich osób składamy serdeczne wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli: śp. Mirosław DUCKI, Tadeusz STEC - miał 103 lata, Stanisława SOBOCIŃSKA i Jan SUSZWEDYK.
Za naszych zmarłych i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

KS. PROBOSZCZ I KSIĘŻA WIKARIUSZE

Drukuj cofnij odsłon: 280 utworzono : 2023-03-07 08:56 Do góry