Sobota, 20 kwietnia 2024 r. imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha Sobota III tygodnia okresu wielkanocnego

III Niedziela Adwentu - ogłoszenia duszpasterskie - 17 XII 2017 r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy parafialne rekolekcje adwentowe, które prowadzi o. Grzegorz Przechowski - dominikanin. którego serdecznie witamy. W poniedziałek i we wtorek Msze Święte z medytacją adwentową będą o godz.: 6.30, 10.00 i 18.00. Okazja do spowiedzi św. - pół godziny przed Mszą Świętą.

2. W czwartek, 21 grudnia po Mszy Świętej o godz. 18.00 rozpocznie się JERYCHO RÓŻAŃCOWE. Zakończenie w piątek, 22 grudnia o godz. 18.00.

3. W sobotę, 23 grudnia Msza Święta wieczorna będzie sprawowana w intencjach podziękowań i próśb przez wstawiennictwo św. Ojca Pio.

4. W niedzielę, 24 grudnia przeżywać będziemy Wigilię Bożego Narodzenie. Z tej racji nie będzie Mszy św. o godz. 18.00. W niedzielę wigilijną serdecznie zachęcamy do tradycyjnego postu.

5. Pasterki w naszej parafii będą dwie o godz. 22.00 i 24.00.

6. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

7. Poświęcone opłatki wigilijne są do nabycia u Sióstr.

8. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Świętej Rodzin z Nazaretu.

9. Zapraszamy do udziału w charytatywnym koncercie kolęd z różnych stron świata, który odbędzie się w dniu 6 stycznia 2018 r. o godz. 18.00 w hali widowiskowo-sportowej Arena Szczecin przy ul. Szafera w Szczecinie. Bilety w różnych strefach są dostępne w cenie 40, 60 i 80 zł. Można je nabyci w parafii oraz w Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej. Szczegółowe informacje są na tablicy ogłoszeń.

10. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. W minionych dnia do Domu Boga Ojca odeszli śp.: Andrzej Dombżalski, Halina Orska, Tadeusz Małachowski i Bernard Skierecki. Za wszystkich zmarłych, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

KS. PROBOSZCZ I KSIĘŻA WIKARIUSZE

Drukuj cofnij odsłon: 878 utworzono : 2017-12-17 18:04 Do góry