Piątek, 19 kwietnia 2024 r. imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa Piątek III tygodnia okresu wielkanocnego

III Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 21 I 2018 r.

1. We wtorek, 23 stycznia Msza Święta wieczorna będzie sprawowana w intencjach próśb i podziękowań przez wstawiennictwo św. Ojca Pio.

2. W sobotą, 27 stycznia po Mszy Świętej o godz. 18.00, figurę Matki Bożej Strażniczki Wiary - w procesji różańcowej - zaniesiemy do kościoła Najświętszego Zbawiciela przy ul. Słowackiego.

3. Wszystkim babciom i dziadkom, solenizantom i jubilatom, gościom i parafianom, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny.

4. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafialne.

5. Kolejna zbiórka makulatury na misje będzie 26 i 27 stycznia br. W tym roku  akcja poszerzona jest o zbiórkę plastikowych zakrętek, na które podstawiony będzie dodatkowy pojemnik. Informujemy również, że w 2017 r. zebrano ponad 45 ton makulatury, co daje łącznie ponad 185 ton od początku trwania naszej akcji.

6. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które odwiedziliśmy podczas kolędy za wspólną modlitwę, serdeczną gościnność i ofiary złożone na potrzeby diecezjalne i parafialne. Dziękujemy również za życzliwość dla naszych ministrantów.

7. Plan kolędy w tym tygodniu:
Dzisiaj: ul. Gorkiego od nr 20 do 35.
Poniedziałek 22 I - ul. Beyzyma,
Wtorek, 23 I - ul. Wawrzyniaka i B. Śmiałego - od nr 1 do nr 3,
Środa, 24 I - ul. Mickiewicza od nr 1 do 26 d,
Czwartek, 25 I - ul. Mickiewicza od nr 28 do 54,
Piątek, 26 I - ul. Tarczyńskiego oraz Boh. Warszawy , część naszej parafii,
Sobota, 27 I - ul. Noakowskiego oraz ul. 5 Lipca od nr 1 do nr 9.
Niedziela, 28 I - ul. 5 Lipca od nr 10 do nr 17a.

- Kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00, a w sobotę i w niedzielę od godz. 15.00.
- Dokładny plan kolędy jest na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

8. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia.
W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Helena Kałuzińska, Irena Byczkowska, Jarosław Staude i Helena Lewicka. Za wszystkich zmarłych, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wieczny. Amen.

ks. proboszcz i księża wikariusze
Drukuj cofnij odsłon: 675 utworzono : 2018-01-21 12:06 Do góry