Czwartek, 30 maja 2024 r. imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama Czwartek VIII tygodnia okresu zwykłego | Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Aktualności

III Niedziela Wielkanocna - ogłoszenia parafialne - 14 IV 2024 r.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 pod hasłem „Życie nie zna granic!" z Jasnych Błoni wyruszy Marsz dla Życia zmierzać będzie do Bazyliki Archikatedralnej. Zapraszamy wszystkich z rodzinami do dawania świadectwa w obronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

2. Pod hasłem „Powołani do Wspólnoty - Komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”, od 14 do 20 kwietnia br., obchodzimy XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Rozpoczyna go dzisiaj VIII Narodowe Czytania Pisma Świętego.

3. W ramach duchowego przygotowania do Wielkiego Jubileuszu Dziewięćsetlecia Pomorskiej Misji Świętego Ottona z Bambergu, w poniedziałek, 15 kwietnia br., na zakończenie Mszy Świętej wieczornej, odmówimy Nowennę Odnowy Wiary, aby Naród Polski, tak jak czynił to w historii, tak i dzisiaj, w zadaniach Nowego Czasu, trwał wiernie przy Bogu.

4. We wtorek, 16 kwietnia br., po Mszy Świętej o godz. 18.00, zapraszamy na procesję różańcowa do figury Ojca Świętego Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

5. Diecezjalny Duszpasterz Mężczyzn zaprasza do udziału w XIII Pieszej Pielgrzymce Mężczyzn do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu: Różańsko - Myślibórz, w sobotę, 20 kwietnia br. Tegoroczne hasło pielgrzymki: „Uczestniczę w życiu Kościoła”. Szczegóły pielgrzymki są na tablicy ogłoszeń.

6. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na dzieła podejmowane przez Caritas, oraz za ofiary złożone na utrzymanie naszej Parafii.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pomyślności duchowej i doczesnej przez wstawiennictwo Świętej Rodzin Patronki naszej Parafii.

8. Rodzinom, które przeżywają odejście swoich bliskich do domu Ojca - składamy wyrazy współczucia. W minionym tygodniu do domu Ojca odeszli śp. Bożena DĘBCZYŃSKA i Henryk MAZURSKI. Za naszych zmarłych i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Dobry Jezu a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Szczęść Boże
KS. PROBOSZCZ I KSIĘŻA WIKARIUSZE
Drukuj cofnij odsłon: 125 utworzono : 2024-04-16 18:57 Do góry
design szczecin, projektowanie stron internetowych Parafia rzymskokatolicka pw. Świętej Rodziny w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 28 | 70-485 Szczecin | tel. 091 423-70-70

© 2024 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone