Niedziela, 23 czerwca 2024 r. imieniny: Albina, Wandy, Zenona XII Niedziela okresu zwykłego

Aktualności

IV Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 28.01.2024 r.

1. Komunikat Kurii Metropolitalnej: „Dnia 2 lutego 2024 r., w Święto Ofiarowania Pańskiego, w całym Kościele obchodzony jest Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, ustanowiony przez Świętego Jana Pawła II. Z tej okazji Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga zaprasza osoby konsekrowane posługujące w naszej Archidiecezji oraz wszystkich wiernych w sobotę, 3 lutego br., na uroczystą Mszę Świętą, do Bazyliki Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie, o godz. 12.00. Eucharystię poprzedzi konferencja i czuwanie modlitewne, które rozpocznie się o godz. 10.00.”

2. W piątek. 2 lutego, w Święto Ofiarowania Pańskiego zwane również Matki Bożej Gromnicznej, Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 7.00, 8.00, 10.00 i 18.00. Na Msze Święte przynosimy świece. Taca z dnia 2 lutego będzie przeznaczona na pomoc zakonom klauzurowych.

3. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które odwiedziliśmy podczas kolędy za wspólną modlitwę, gościnność i ofiary kolędowe na cele parafialne. Dziękujemy również za życzliwość dla naszych ministrantów.

4. Plan kolędy w tym tygodniu:
Niedziela, 28. 01. br., - ul. Tarczyńskiego.
Poniedziałek, 29.01, br. - ul. Spółdzielcza - cała
Wtorek, 30.01.2024 r. - ul. 5 Lipca - część naszej Parafii.

5. Kolędę dodatkową uzgodnimy z rodzinami telefonicznie.

6. W czwartek, 1 lutego adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

7. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi rano i od godz. 17.00 - podczas adoracji Najświętszego Sakramentu.

8. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP będzie w sobotę o godz. 17.15.

9. Parafianom i Gościom, Solenizantom i Jubilatom, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

10. Rodzinom, które przeżywają odejście swoich bliskich do domu Boga Ojca - składamy wyrazy współczucia. Za zmarłych z naszych rodzin i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.


Szczęść Boże
Duszpasterze Parafii Świętą Rodziny w Szczecinie

Drukuj cofnij odsłon: 255 aktualizowano: 2024-02-08 19:18 Do góry
design szczecin, projektowanie stron internetowych Parafia rzymskokatolicka pw. Świętej Rodziny w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 28 | 70-485 Szczecin | tel. 091 423-70-70

© 2024 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone