Czwartek, 31 maja 2024 r. imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili Piątek VIII tygodnia okresu zwykłego | Święto Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny

Aktualności

IV Niedziela Wielkanocna - ogłoszenia parafialne - 11 V 2014 r.

- W niedzielę, 18 maja o godz. 14.00 na Jasnych Błoniach Msza św. dziękczynna za kanonizację Jana Pawła II. Po Mszy św. wyruszy Marsz dla Życia, na który serdecznie zapraszamy. Przed kościołem młodzież rozdaje informacje z programem tych uroczystości. W przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. godz. 13.30.
- W dniu 16 maja Ksiądz  Arcybiskup Metropolita będzie obchodzić swoje imieniny. Z tej okazji zapraszamy na Mszę św. w intencji Dostojnego Solenizanta w czwartek, 15 maja br. o godz. 9.30 - do kościoła Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Pamiętajmy o modlitwie w intencji Dostojnego Solenizanta.
- W sobotę, 24 maja br., zapraszamy na pielgrzymkę małżeństw i rodzin do Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie. Zapisy w zakrystii.

1. Dzisiaj w naszej parafii o godz. 12.00 - Pierwsza Komunia Święta, a godz. 16.00
rocznica Pierwszej Komunii Świętej.
2. W Białym Tygodniu dzieci komunijne uczestniczą w nabożeństwie majowym o godz. 17.30 i we Mszy św. o godz. 18.00.

3. Nabożeństwa majowe codziennie - o godz. 17.30, a przy figurze św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach o godz. 20.30.

4. We wtorek, 13 maja po Mszy św. o godz. 18.00, z Bazyliki pw. św. Jana Chrzciciela przy ul. Bogurodzicy, wyruszy procesja fatimska ulicami Szczecina do figury św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach. Szczegóły na plakacie.

5. W piątek, 16 maja przypada św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski. Po Mszy św. o godz. 18.00 - procesja różańcowa do figury św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

6. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania – w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

7. Nauki przedślubne w środę o godz. 19.00.

8. W przyszłą niedzielę kolejny kiermasz ciast. Środki uzyskane z kiermaszu przeznaczone będą na potrzeby świetlicy środowiskowej.

9. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

10. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy zdrowia oraz wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

11. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. Msza św. za zmarłych w kwietniu - będzie sprawowana we wtorek, 13 V o godz. 18.00. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Bolesław Seweryniak i Genowefa Grabowska. Za zmarłych - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.


Szczęść Boże
Ks. proboszcz i księża wikariusze

Drukuj cofnij odsłon: 1450 aktualizowano: 2014-05-10 21:01 Do góry
design szczecin, projektowanie stron internetowych Parafia rzymskokatolicka pw. Świętej Rodziny w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 28 | 70-485 Szczecin | tel. 091 423-70-70

© 2024 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone