Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. imieniny: Jarosława, Marka, Wiki Czwartek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Święto Św. Marka Ewangelisty

Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - proklamacja Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana - ogłoszenia duszpasterskie - 20.11.2016 r.

1. We wtorek, 22 listopada po Mszy Świętej o godz. 18.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe. Zakończenie w środę, 23 listopada o godz. 18.00. Adoracja całodobowa Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą różańcową będzie w salce - kaplicy.
2. W środę - Msza Święta o godz. 18.00 będzie sprawowana w intencjach podziękowań i próśb przez wstawiennictwo św. Ojca Pio.

3. W ramach Tygodnia Słowa Bożego, serdecznie zapraszamy na spotkanie biblijne w czwartek, 24 listopada o godz. 18.30. Miejsce spotkania - salka przy zakrystii. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zgłębianiem Pisma Świętego.

4. W sobotę, 26 listopada Msza Święta o godz. 18.00 - będzie sprawowana o Matce Bożej Królowej Korony Polskiej, Patronce naszego kościoła. Tak będzie w każdą ostatnią sobotę miesiąca.

5. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii. W tym tygodniu będą podjęte prace renowacyjno - remontowe zniszczonego tynku na południowej ścianie naszego kościoła.

6. W przyszłą niedzielę taca będzie zbierana na inwestycje realizowane w naszej świątyni oraz na fundusz remontowo - budowlany kościołów w Archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej.

7. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich składamy wyrazy współczucia.

8. Wypominki za zmarłych codziennie o godz. 17.30.

9. Kolejna zbiórka makulatury na misje będzie 25 i 26 XI (piątek i sobota).

10. Solenizantom, jubilatom, gościom i parafianom życzymy zdrowia oraz błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

KS. PROBOSZCZ i KSIĘŻA WIKARIUSZE

Drukuj cofnij odsłon: 724 aktualizowano: 2016-11-20 16:09 Do góry