Wtorek, 16 kwietnia 2024 r. imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina Wtorek III tygodnia okresu wielkanocnego

Niedziela Miłosierdzia Bożego - ogłoszenia duszpasterskie - 12 IV 2015 r.

- W niedzielę, 19 kwietnia o godz. 15.00 z Jasnych Błoni wyruszy Szczeciński Marsz dla Życia pod hasłem: Kobieta jest piękna. Manifestacja w obronie życia ludzkiego przejdzie do Bazyliki Archikatedralnej, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta, podczas której będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Zachęcamy wszystkich do udziału oraz do przyniesienia jednorazowych pieluszek dla dzieci w potrzebie, które będzie można złożyć przy figurze św. Jana Pawła II.
- Na prośbę Metropolity Lwowskiego Księdza Arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego skierowaną do Metropolity Szczecińsko-Kamieńskiego Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi - w niedzielę, 19 kwietnia będą zbierane ofiary do puszek na pomoc Kościołowi na Ukrainie a szczególnie na Wyższe Seminarium Duchowne we Lwowie Brzuchowicach.

1. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego dzisiaj o godz. 15.00. Po nabożeństwie zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2. Nauki przedślubne w środę o godz. 19.00.

3. W czwartek, 16 kwietnia po Mszy Świętej o godz. 18.00 - procesja różańcowa do figury św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

4. Spotkanie dla zainteresowanych działalnością naszej Parafii w piątek o godz. 19.00.

5. Krąg Biblijny w poniedziałek, 20 kwietnia po Mszy Świętej o godz. 18.00.

6. Serdecznie Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii.

7. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. Msza św. za zmarłych w marcu będzie sprawowana we wtorek, 14 IV o godz. 18.00.

8. W niedzielę, 26 kwietnia dzieci i młodzież ze Świetlicy Środowiskowej działającej przy naszej Parafii - organizują kiermasz ciast.

9. Uczestników pielgrzymki do Wilna zapraszamy na spotkanie organizacyjne w niedzielę, 26 kwietnia po Mszy Świętej o godz. 19.00.

10. W niedzielę, 3 maja - z okazji Matki Bożej Królowej Korony Polskiej Patronki naszej świątyni parafialnej, organizujemy festyn rodzinno - patriotyczny. W programie m. innymi festiwal ciast i zabawa fantowa. Osoby chcące zaangażować się w festyn poprzez upieczenie ciasta lub ufundowanie fantów prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.

11. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy zdrowia oraz wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny.

Szczęść Boże - ks. proboszcz i księża wikariusze
Drukuj cofnij odsłon: 932 utworzono : 2015-04-11 20:53 Do góry