Czwartek, 19 kwietnia 2024 r. imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa Piątek III tygodnia okresu wielkanocnego

Niedziela Zesłania Ducha Świętego - ogłoszenia duszpasterskie - 05 VI 2022 r.

Komunikat Kurii Metropolitalnej:
„W poniedziałek, 6 czerwca br., będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, Głównej Patronki naszej Archidiecezji. Zapraszamy w tym dniu wszystkich Kapłanów, Osoby życia konsekrowanego i katolików świeckich do Katedry, aby o godz. 18.00 uczestniczyć w uroczystej Mszy Świętej pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi. Liturgia ta będzie wspólnym dziękczynieniem Bogu za 50 lat naszej Diecezji i modlitwą błagalną w intencji Kościoła nad Odrą i Bałtykiem.”

1. Zmiana tajemnic Żywego Różańca dzisiaj o godz. 17.15, a nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30.

2. W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie od godz. 17.00.

3. W sobotę, 11 czerwca br. przypada 35. rocznica pielgrzymki św. Jana Pawła II do Szczecina. Tego dnia serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwie czerwcowym przy figurze Ojca Świętego na Jasnych Błoniach o godz. 20.30.

4. W dniu 11 czerwca br. przypada 45. rocznica święceń kapłańskich Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi. Dostojnemu Jubilatowi życzymy wiele łask Bożych przez wstawiennictwo MB. Królowej Korony Polski i św. Jana Pawła II.

5. Szczeciński Chór Chłopięcy „Słowiki” serdecznie zaprasza na swój Koncert Jubileuszowy 60-lecia, który odbędzie się w sobotę, 11 czerwca br., o godz. 19.00 w naszym kościele. W koncercie wystąpi Szczeciński Chór Chłopięcy „Słowiki” oraz Chór Męski Słowiki 60 im. Jana Szyrockiego.

6. Terenowe Biuro Radia Maryja zaprasza w dniach 9 i 10 lipca br., na dwudniową pielgrzymkę na Jasną Górę. Szczegóły są na tablicy ogłoszeń.

7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii.

8. Solenizantom, Jubilatom, Gościom i Parafianom życzymy zdrowia duszy i ciała przez wstawiennictwo Świętej Rodziny Patronki naszej Parafii

9. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. Pamiętajmy w modlitwie o naszych zmarłych oraz o śp. ks. kan. Czesławie Sampławskim - proboszczu tutejszej parafii, który zmarł 11 czerwca 1995 r. Za wszystkich zmarłych, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywaj w pokoju wiecznym. Amen.

Drukuj cofnij odsłon: 284 utworzono : 2022-06-08 23:06 Do góry