Piątek, 19 kwietnia 2024 r. imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa Piątek III tygodnia okresu wielkanocnego

Niedziela Zesłania Ducha Świętego - ogłoszenia duszpasterskie - 20 V 2018 r.

1. W poniedziałek, 21 maja br., po Mszy Świętej o godz. 18.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe. Całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą różańcową będzie w kościele.

2. W środę, 23 maja Msza Święta o godz. 18.00 - będzie sprawowana w intencjach próśb i podziękowań przez wstawiennictwo św. Ojca Pio.

3. W piątek, 25 maja Msza Święta o godz. 18.00 będzie połączona z modlitwami o uzdrowienia duchowe i fizyczne.

4. W sobotę, 26 maja zapraszamy do Bazyliki św. Jana Chrzciciela w Szczecinie na nowennę przed koronacją Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski. O godz. 17.30 nabożeństwo majowe, a o godz. 18.00 - Msza Święta. W tym dniu w sposób szczególny zaproszeni są wierni z dekanatu Szczecin – Niebuszewo.

5. W niedzielę, 27 maja przed kościołem będzie kiermasz ciast - organizowany przez Świetlicę Środowiskową i wolontariuszy.

6. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

7. Wszystkim mamom z okazji przypadającego w sobotę, 26 maja Dnia Matki, solenizantom, jubilatom, gościom i mieszkańcom naszej parafii, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny - patronki naszej parafii.

8. W dniach od 11 do 22 czerwca br., parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Szczecinie organizuje pielgrzymkę do Rzymu. Szczegóły są na tablicy ogłoszeń.

9. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

KSIĄDZ PROBOSZCZ I KSIĘŻA WIKARIUSZE

Drukuj cofnij odsłon: 678 utworzono : 2018-05-20 22:18 Do góry