Czwartek, 31 maja 2024 r. imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili Piątek VIII tygodnia okresu zwykłego | Święto Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny

Aktualności

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - ogłoszenia duszpasterskie - 31.03.2024 r.

1. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte będą sprawowane wg planu niedzielnego.

2. Zmiana tajemnic Żywego Różańca będzie w Poniedziałek Wielkanocny o godz. 17.15.

3. W ramach nowenny przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego, w tygodniu po Mszy Świętej wieczornej będziemy odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji o ochronę życia ludzkiego od poczęcia aż do naturalnej śmierci.

4. We wtorek, 2 kwietnia br., przypada 19. rocznica odejścia do domu Ojca Świętego Jana Pawła II. Z tej okazji o godz. 21.00 - zapraszamy na Apel Jasnogórski i modlitwę przy figurze Ojca Świętego na Jasnych Błoniach.

5. Szczecińska wspólnota Wojowników Maryi zaprasza w sobotę, 6 kwietnia br. do wspólnej modlitwy w intencji Ojczyzny. Modlitwa rozpocznie się o godz. 21.00 przy Figurze Świętego Jana Pawła II na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Poprzedzi ją Msza Święta w intencji Ojczyzny w parafii salezjańskiej pw. św. Jana Bosko w Szczecinie o g. 18.00.

6. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego wspólnotowa Koronka do Miłosierdzia Bożego będzie o godz. 15.00, a po Koronce będzie Msza Święta.

7. Niedziela Miłosierdzia Bożego to patronalne święto Caritas. Z tej okazji będzie zbiórka od puszek na dzieła charytatywne podejmowane przez Caritas naszej Archidiecezji.

8. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu o od godz. 17.00.

9. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi rano i po południu podczas adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

10. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.00.

11. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP będzie w sobotę o godz. 17.15.

12. Wszystkim wiernym serdecznie dziękujemy za wspólne przeżycie Wielkiego Postu, za udział rekolekcjach, w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i w Gorzkich Żalach oraz w Triduum Paschalnym

13. Serdecznie dziękujemy za dary serca złożone na cele parafialne i charytatywne.

14. Rodzinom, które doświadczyły śmierci bliskich, składamy wyrazy współczucia. W minionym tygodniu do domu Ojca odeszły śp. Maria DEMPICH i Barbara SMOCZYK. Za naszych zmarłych i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Dobry Jezu a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

15. Z okazji Zmartwychwstania Pańskiego, Parafianom i Gościom, życzmy wszelkich łask od Chrystusa Zmartwychwstałego i ufności pokładanej w Miłosierdziu Bożym.

Chrystus Zmartwychwstał - Alleluja!
Prawdziwie Zmartwychwstał - Alleluja!

Drukuj cofnij odsłon: 238 aktualizowano: 2024-04-07 21:26 Do góry
design szczecin, projektowanie stron internetowych Parafia rzymskokatolicka pw. Świętej Rodziny w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 28 | 70-485 Szczecin | tel. 091 423-70-70

© 2024 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone