Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. imieniny: Jarosława, Marka, Wiki Czwartek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Święto Św. Marka Ewangelisty

Oratorium Pasyjne "ŚLAD LOSU" 23.03.2018 (piątek) godzina 18:45

Serdecznie zapraszamy na Oratorium Pasyjne "Ślad losu", które odbędzie się w naszej parafii w piątek 23 marca po wieczornej Mszy świętej. Będzie to już drugie parafialne nabożeństwo, tym razem w formie muzycznej Drogi Krzyżowej. Wystąpią połączone chóry, soliści i orkiestra. Ślad losu to idealny rachunek sumienia w przededniu Niedzieli Męki Pańskiej, która kończy czterdziestodniowy czas pokuty. To możliwość wspólnego rozważania, słuchania oraz aktywnego uczestnictwa poprzez śpiew Męki Pana Jezusa. To coś więcej niż koncert - to wspólnotowa modlitwa kierowana w szczególności dla naszej parafii. Parafii Świętej Rodziny w Szczecinie.
Więcej informacji na plakacie.

Drukuj cofnij odsłon: 915 aktualizowano: 2018-03-20 14:56 Do góry