Czwartek, 18 kwietnia 2024 r. imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Czwartek III tygodnia okresu wielkanocnego

V Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 8 II 2015 r.

1. W środę, 11 lutego - wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Msza Święta z udzieleniem sakramentu chorych o godz. 10.00.

2. Nauki przedślubne w środę, 11 lutego o godz. 19.00 - na plebanii.

3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy II gimnazjum - w piątek o godz. 19.00 - w kościele.

4. W sobotę, 14 lutego - czcimy patronów Europy św. Cyryla i Metodego oraz św. Walentego - patrona chorych na epilepsje.

5. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” a 2 lutego - na pomoc zakonom klauzurowych.

6. W przyszła niedzielę taca będzie zbierana na inwestycje podejmowane w naszej Parafii.

7. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

8. Związek Sybiraków w Szczecinie zaprasza na uroczystość upamiętniającą 75. rocznicę rocznica pierwszej zsyłki Polaków na Syberię. Uroczystość odbędzie się we wtorek , 10 lutego o godz. 12.00 - na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie.

9. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. Msza Święta zbiorowa za zmarłych będzie sprawowana we wtorek, 10 lutego o godz. 18.00. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszła śp. Bernadeta Stachowska. Za wszystkich zmarłych - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

ks. proboszcz i księża wikariusze
Drukuj cofnij odsłon: 970 utworzono : 2015-02-08 10:42 Do góry