Niedziela, 23 czerwca 2024 r. imieniny: Albina, Wandy, Zenona XII Niedziela okresu zwykłego

Aktualności

V Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 4.02.2024 r.

1. W niedzielę, 11 lutego br., przypada wspomnienie w liturgii Kościoła Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji, w niedzielę, 11 lutego - Msza Święta w intencji chorych z udzieleniem sakramentu chorych, będzie sprawowana o godz. 15.00.

2. W listopadzie i grudniu 2023 r. podjęliśmy remont dachu nawy głównej kościoła parafii pw. Świętej Rodziny w Szczecinie. To bardzo ważne zadanie zrealizowaliśmy dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Zabytków. Remont dachu wykonano na powierzchni 270 m2. Pozostała część dachu (od strony wschodniej), będzie remontowana - w miarę możliwości finansowych.

3. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które odwiedziliśmy podczas kolędy za wspólną modlitwę, gościnność i za ofiary złożone na cele parafialne.

4. Serdeczną wdzięczność wyrażamy Wszystkim Ofiarodawcom za dar serca na potrzebny naszej Parafii oraz na pomoc zakonom klauzurowym.

5. Parafianom i Gościom, Solenizantom i Jubilatom, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

6. W czwartek, 1 lutego zmarł Ksiądz Infułat Edmund Cybulski, kanclerz Kurii Szczecińsko-Kamieńskiej w latach 1979 - 2009 i moderator Kurii Szczecińsko- Kamieńskiej w latach 2009 do 2019. Za zmarłego Księdza Infułata Edmunda, za zmarłych z naszych rodzin oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Szczęść Boże
Ks. Proboszcz i Księża Wikariusze

Drukuj cofnij odsłon: 134 aktualizowano: 2024-02-19 21:06 Do góry
design szczecin, projektowanie stron internetowych Parafia rzymskokatolicka pw. Świętej Rodziny w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 28 | 70-485 Szczecin | tel. 091 423-70-70

© 2024 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone