Wtorek, 16 kwietnia 2024 r. imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina Wtorek III tygodnia okresu wielkanocnego

V Niedziela Wielkiego Postu - ogłoszenia duszpasterskie - 02.04.2017 r.

1. Dzisiaj, w 12. rocznicę śmierci św. Jana Pawła II przy figurze Ojca Świętego na Jasnych Błoniach o godz. 15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego, a o godz. 21.00 - Apel Jasnogórski i modlitewne czuwanie.

2. W czwartek Godzina Święta o godz. 17.00.

3. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedź św. rano i po południu podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

4. W piątek, na Drogę Krzyżową o godz. 18.30 serdecznie zapraszamy mężczyzn. Po Drodze Krzyżowej modlitwa różańcowa przed Najświętszym Sakramentem.

5. Rekolekcje dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych od środy, 5 IV do piątku 7 IV br. Każdego dnia rozpoczęcie w o godz. 10.00 - w kościele.

6. Akademicka Droga Krzyżowa w piątek, wyruszy o godz. 19.00 z Placu Lotników i będzie zmierzać do figury św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

7. W Niedzielę Palmową poświęcenie palm na początku każdej Mszy Świętej.

8. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii. Dziękujemy również za jałmużnę wielkopostną na pomoc rodzinie mieszkającej w Aleppo. Do tej pory na ten cel złożono 3.170 zł.

9. Przez cały kwiecień modlitwę różańcową ofiarujemy w intencji o Boże łaski dla wszystkich mieszkańców ul.: 5 Lipca, Mickiewicza, Bolesława Śmiałego, Pocztowej, Tarczyńskiego, Boh. Warszawy, Noakowskiego, Waryńskiego i Lindego. Pamiętajmy również o modlitwie za sąsiadów.

10. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny Patronki naszej parafii.

11. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe, składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli: śp.: Feliks Chabrowski, Piotr Okoński, Elenonora Pilewska-Knopf, Teresa Baranowska - George. Za wszystkich zmarłych, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

ks. proboszcz i księża wikariusze
Drukuj cofnij odsłon: 669 utworzono : 2017-04-03 20:48 Do góry