Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. imieniny: Jarosława, Marka, Wiki Czwartek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Święto Św. Marka Ewangelisty

VI Niedziela Wielkanocna - ogłoszenia duszpasterskie - 22 V 2022 r.

1. W poniedziałek, 23 maja Msza Święta o godz. 18.00 - będzie sprawowana w intencjach podziękowań i próśb przez wstawiennictwo św. Ojca Pio.

2. W sobotę, 21 maja br., w naszej Parafii do I Komunii Świętej przystąpiło 35 dzieci. W ramach Białego Tygodnia, od poniedziałku do piątku, serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców na Mszę Świętą o godz. 18.00.

3. W sobotę, 28 maja br., do I Komunii Świętej o godz. 11.00 i 13.00 przystąpią kolejne 2 grupy dzieci.

4. Przypominamy, że Rocznica Pierwszej Komunii Świętej dla wszystkich dzieci będzie w niedzielę, 5 czerwca o godz. 13.30.

5. Zbliżają się rocznice świeceń kapłańskich, 26 maja ks. Andrzeja Zaniewskiego, 29 maja ks. Tomasza Kancelarczyka i 3 czerwca ks. Andrzeja Hulki. Z tej okazji kapłanom życzmy wiele łask Bożych za przyczyną Świętej Rodziny z Nazaretu.

6. Wszystkim Mamom z okazji przypadającego 26 maja Dnia Matki, życzmy wszelkich łask Bożych i opieki Matki Bożej Pięknej Miłości.

7. W niedzielę, 29 maja br. Wolontariat Świetlicy Środowiskowej Caritas z naszej Parafii serdecznie zaprasza na kiermasz ciast.

8. Serdecznie dziękujemy za dary serca złożone na utrzymanie naszej Parafii.

9. Zbiórka makulatury i plastikowych nakrętek będzie 27 i 28 maja br.

10. Parafianom i Gościom, Solenizantom i Jubilatom życzymy wszelkich łask Bożych za przyczyną Świętej Rodziny - Patronki naszej Parafii.

11. Rodzinom, które doświadczyły śmierci bliskich, składamy wyrazy współczucia. Za wszystkich dusze w czyśćcu cierpiące - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

KS. PROBOSZCZ i KSIĘŻA WIKARIUSZE
Drukuj cofnij odsłon: 358 utworzono : 2022-05-26 22:02 Do góry