Środa, 24 kwietnia 2024 r. imieniny: Bony, Horacji, Jerzego Środa IV tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie dowolne Św. Fidelisa z Sigmaringen, św. Jerzego

VI Niedziela Wielkanocna - ogłoszenia duszpasterskie - 6 V 2018 r.

1. We wtorek, 8 maja przypada uroczystość św. STANISŁAWA biskupa męczennika – Głównego Patrona Polski. W tym dniu Msza Święta w intencji Ojczyzny będzie sprawowana na Prawobrzeżu Szczecina w parafii pw. św. STANISŁAWA bpa m. - os. Bukowe o godz. 18.00.

2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30, a przy figurze Świętego Jana Pawła II na Jasnych Błoniach o godz. 20.30.

3. W poniedziałek, 7 maja br., o godz. 16.00 wystąpi w naszym kościele orkiestra perkusyjna „Gamelan”.

4. W niedzielę, 13 maja o godz. 10.00 i 12.00 w naszej parafii będzie uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 10.30.

5. W niedzielę, 20 maja serdecznie zapraszamy do udziału w festynie rodzinnym. Zachęcamy do ofiarowania darów na zabawę fantową.

6. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

7. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy zdrowia duszy i ciała oraz wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

8. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp. Ks. Krzysztof Sojka (pochodził z naszej parafii ale pracował w Archidiecezji Krakowskiej) i śp. Henryk Gębicki. Msza Święta za zmarłych w miesiącu kwietniu - będzie sprawowana we wtorek, 8 maja o godz. 18.00. Za wszystkich zmarłych - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. proboszcz i księża wikariusze

Drukuj cofnij odsłon: 813 aktualizowano: 2018-05-13 19:14 Do góry