Czwartek, 18 kwietnia 2024 r. imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Czwartek III tygodnia okresu wielkanocnego

VI Niedziela Wielkanocna - ogłoszenia duszpasterskie - 25 V 2014 r.

1. W czwartek rozpoczniemy Nowennę przygotowującą do uroczystości Zesłania Ducha Świętego.

2. W środę, 28 maja - 33. rocznica śmierci Sługi Bożego ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. W modlitwach polecajmy proces o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia.

3. W czwartek, 29 maja - przypada 15. rocznica święceń kapłańskich ks. Andrzeja i ks. Tomasza, a w sobotę, 31 maja - 16. rocznica święceń ks. Grzegorza. Pamiętajmy w modlitwach o naszych kapłanach.

4. Nauki przedślubne w środę o godz. 19.00.

5. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii.

6. W najbliższą niedzielę w całej Polsce będzie zbiórka datków na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

7. Naszym matkom, z okazji ich święta, a także solenizantom, jubilatom, gościom i mieszkańcom naszej Parafii, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

8. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich, składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Wiktor Rasowski i Jan Mazurek. Za naszych zmarłych - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

ks. proboszcz i księża wikariusze
Drukuj cofnij odsłon: 1402 utworzono : 2014-05-26 20:04 Do góry