Sobota, 20 kwietnia 2024 r. imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha Sobota III tygodnia okresu wielkanocnego

VII Niedziela Wielkanocna - ogłoszenia duszpasterskie - 29 V 2022 r. Wniebowstąpienie Pańskie

1. Kościół trawa w modlitewnym przygotowaniu do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, którą przeżywać będziemy w niedzielę, 5 czerwca br. Nowenna do Ducha Świętego połączona jest z nabożeństwem majowych, a od 1 czerwca z nabożeństwem czerwcowym.

2. W sobotę, 28 maja br., w naszej Parafii do I Komunii Świętej przystąpiło 46 dzieci. W ramach Białego Tygodnia, od poniedziałku do piątku, zapraszamy dzieci i rodziców na Mszę Świętą o godz. 18.00.

3. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej dla wszystkich dzieci będzie w niedzielę, 5 czerwca o godz. 13.30. Spowiedź św. dla dzieci i rodziców w piątek i w sobotę od godz. 17.00.

4. Serdecznie dziękujemy wszystkim wiernym za udział w nabożeństwach majowych w kościele i przy figurze św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

5. W środę, 1 czerwca o godz. 17.30 - rozpoczniemy nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

6. W czwartek - adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

7. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. rano i po popołudniu od godz. 17.00.

8. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17.00.

9. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.00.

10. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii.

11. Gościom i Parafianom, Solenizantom i Jubilatom, życzymy zdrowia duszy i ciała przez wstawiennictwo Świętej Rodziny.

12. Rodzinom, które doświadczyły śmierci bliskich, składamy wyrazy współczucia. Za wszystkich dusze w czyśćcu cierpiące - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Drukuj cofnij odsłon: 264 utworzono : 2022-06-05 11:58 Do góry