Sobota, 20 kwietnia 2024 r. imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha Sobota III tygodnia okresu wielkanocnego

VII Niedziela Wielkanocna - ogłoszenia duszpasterskie - 17 V 2015 r. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. W poniedziałek, 18 maja o godz. 19.00 – w naszej Parafii uroczystość bierzmowania. Sakramentu bierzmowania udzieli Ks. Abp Andrzej Dzięga.

2. W sobotę, 23 maja Msza Święta wieczorna w intencjach podziękowań i próśb przez wstawiennictwo św. Ojca Pio.

3. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Nepalu.

4. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

5. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Emilia Gałysz, Barbara Reontzka, Anna Ledóchowska i Leonard Spychalski. Za wszystkich zmarłych - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Drukuj cofnij odsłon: 803 utworzono : 2015-05-20 20:14 Do góry