Piątek, 19 kwietnia 2024 r. imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa Piątek III tygodnia okresu wielkanocnego

X Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 10 VI 2018 r.

1. W poniedziałek, 11 czerwca br. przypada 31. rocznica pobytu Ojca Świętego Jana Pawła II w Szczecinie. Z tej okazji, nabożeństwo czerwcowe przy figurze Ojca Świętego na Jasnych Błoniach będzie o godz. 20.30. Do udziału serdecznie zapraszamy.

2. W dniu 11 czerwca br. przypada 41. rocznica święceń kapłańskich Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi. Dostojnemu Jubilatowi życzymy wiele łask Bożych przez wstawiennictwo MB. Królowej Korony Polski i św. Jana Pawła II.

3. W sobotę, 16 czerwca br. o godz. 12.00, w naszym kościele będzie sprawowana Msza Święta w intencji Ojczyzny oraz za śp. Prezydenta Rzeczpospolitej Lecha Kaczyńskiego i jego małżonkę śp. Marię Kaczyńską. Mszy Świętej będzie przewodniczył Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga.

4. Tego samego dnia, po Mszy Świętej wieczornej będzie procesja różańcowa do figury Świętego Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

5. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii oraz na Świątynię Opatrzności Bożej.

6. W niedzielę, 17 czerwca przed kościołem będzie kiermasz ciast organizowany przez Świetlicę Środowiskową Caritas i wolontariuszy.

7. Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej pod przewodnictwem Księdza Biskupa Henryka Wejmana w ramach spotkania Rodziny Radia Maryja, w poniedziałek, 18 czerwca br. o godz. 18.00 w kościele pw. św. Jana Ewangelisty przy ul. Świętego Ducha w Szczecinie. Msza Święta będzie transmitowana w Telewizji TRWAM. Szczegółowy program jest na tablicy ogłoszeń.

8. Solenizantom, jubilatom, gościom i mieszkańcom naszej parafii, życzymy zdrowia duszy i ciała przez wstawiennictwo Świętej Rodziny patronki naszej parafii

9. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. Msza Święta za zmarłych w maju będzie sprawowana we wtorek, 12 czerwca o godz. 18.00. Pamiętajmy w modlitwie o śp. ks. kan. Czesławie Sampławskim - proboszczu tutejszej parafii, który zmarł 11 czerwca 1995 r. Za wszystkich zmarłych parafian Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen

Szczęść Boże - KSIĄDZ PROBOSZCZ I KSIĘŻA WIKARIUSZE
Drukuj cofnij odsłon: 660 utworzono : 2018-06-11 14:52 Do góry