Piątek, 19 kwietnia 2024 r. imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa Piątek III tygodnia okresu wielkanocnego

XI Niedziela Roku - ogłoszenie duszpasterskie – 18 VI 2017 r.

1. W czwartek, na zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświecimy wianki i zioła. które są symbolem ludzkiej pracy. Pracę uświeca zjednoczenie z Chytrusem eucharystycznym.

2. W czwartek, 22 czerwca po Mszy Świętej o godz. 18.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe.

3. Zapraszamy do udziału w szczecińskich obchodach Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa. W piątek, 23 czerwca br. procesja eucharystyczna rozpocznie się nieszporami w kościele pw. św. Andrzeja Boboli przy ul. Pocztowej o godz. 17.30 i będzie zmierzać do Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa, gdzie o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza Święta odpustowa, po niej nastąpi Akt oddania Kapłanów i zawierzenie miasta Szczecina Najświętszemu Sercu Pana Jezusa”. W tym dniu przypada XXIII światowy Dzień Modlitw o Uświecenie Kapłanów. W piątek - z racji uroczystości NSPJ - nie ma postu.

4. Msza Święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego będzie w piątek, 23 czerwca o godz. 8.00.

5. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

6. Kolejna zbiórka makulatury będzie w piątek i w sobotę, 23 i 24 czerwca.

7. Solenizantom, jubilatom, gościom i mieszkańcom naszej parafii, życzymy zdrowia duszy i ciała przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Korony Polskiej.

8. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Genowefa Wiśniakowska, Ryszard Nowik i Jacek Sojka. Za wszystkich zmarłych - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. Proboszcz i Księża Wikariusze

Drukuj cofnij odsłon: 684 aktualizowano: 2017-06-19 21:38 Do góry