Środa, 24 kwietnia 2024 r. imieniny: Bony, Horacji, Jerzego Środa IV tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie dowolne Św. Fidelisa z Sigmaringen, św. Jerzego

XII Niedziela Roku - ogłoszenie duszpasterskie - 24 VI 2018 r. Uroczystość Narodzenia Świętego Jan Chrzciciela

1. XXXIV Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy z kilku miejscowości: Pustkowa, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Wolina, Stepnicy, Polic oraz ze Szczecina. Uroczysta inauguracja pielgrzymki odbędzie się 29 lipca, podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. Informujemy, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak w dowolnie wybranym czasie pielgrzymując w wybrane dni. Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na stronie internetowej pielgrzymki.

2. Siostra Ewa Picher, przełożona Sióstr pracujących w naszej Parafii, obchodzi 25 - lecie wstąpienia do Zgromadzenia Zakonnego Sióstr Służebniczek. Siostrze Ewie z okazji srebrnego jubileusz życia zakonnego życzymy wiele łask Bożych przez wstawiennictwo MB. Królowej Korony Polskiej i bł. Edmunda Bojanowskiego.

3. W czwartek, 28 czerwca czcimy św. Ireneusza bpa m, a w piątek, 29 czerwca - Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

4. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na dzieła podejmowane w naszej parafii.

5. Solenizantom, jubilatom, gościom i mieszkańcom naszej parafii oraz udającym się na urlopy i wakacje, życzymy opieki Świętej Rodziny z Nazaretu.

6. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Drukuj cofnij odsłon: 644 utworzono : 2018-06-26 20:24 Do góry