Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. imieniny: Jarosława, Marka, Wiki Czwartek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Święto Św. Marka Ewangelisty

XIII Niedziela Roku - ogłoszenie duszpasterskie - 01.07. 2018 r.

1. W poniedziałek, 2 lipca przypada pierwsza rocznica instalacji w naszym kościele relikwii Świętego Jana Pawła II, które otrzymaliśmy od Księdza Arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego Metropolity lwowskiego i wieloletniego sekretarza Jana Pawła II. Jutro po każdej Mszy Świętej udzielimy błogosławieństwa Bożego relikwiami Świętego Papieża Polaka.

2. W czwartek Godzina Święta od godz. 17.00.

3. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. rano i po popołudniu podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

4. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej po Mszy Świętej o godz. 18.00.

5. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i na kolonie organizowane przez CARITAS Archidiecezji Szczecińsko -Kamieńskiej dla dzieci z rodzin najuboższych .

6. W lipcu i w sierpniu kancelaria parafialna będzie czynna: poniedziałek 16.00 - 17.45,
wtorek  9.00 - 10.00, środa - nieczynne, czwartek   16.00 - 17.45, piątek  9.00 - 10.00.

7. W ramach Krucjaty różańcowej za naszą Parafię w lipcu będziemy modlić się za mieszkańców ul.: Międzyparkowej, Rodakowskiego, Wojska Polskiego, Wincentego Pola, Chełmońskiego, Kochanowskiego, Pawła Jasienicy, Moczyńskiego i Zaleskiego. Pamiętajmy również o modlitwie za sąsiadów.

8. Solenizantom, jubilatom, gościom i mieszkańcom naszej parafii, oraz udającym się na urlopy i wakacje, życzymy opieki Świętej Rodziny z Nazaretu.

9. W dniach od 27 do 29 września br., nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Torunia, Gietrzwałdu, Świętej Lipki i Częstochowy. Koszt 250,00 zł. Zapisy w zakrystii i w kancelarii.

10. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ksiądz Proboszcz i Księża Wikariusze

Drukuj cofnij odsłon: 632 utworzono : 2018-07-02 16:50 Do góry