Piątek, 20 kwietnia 2024 r. imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha Sobota III tygodnia okresu wielkanocnego

XIX Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 07.08.2022 r.

Komunikaty Kurii Metropolitalnej:
- Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce ze Szczecina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu, która odbędzie się w dniach od 23 do 25 sierpnia br. Szczegółowe informacje o pielgrzymce są na tablicy ogłoszeń.

- Zapraszamy do udziału w Dożynkach Archidiecezjalnych, które odbędą się w niedzielę, 28 sierpnia br., we współorganizacji z Gminą Choszczno, w parafii pw. Świętej Jadwigi Królowej w Choszcznie. Prezentacja wieńców nastąpi o godz. 13.30. Msza Święta dziękczynna za tegoroczne plony pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi rozpocznie się o godz. 15.00. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miast i wiosek, aby wspólnie dziękować Bogu za pracę rolników i chleb oraz prosić o błogosławieństwo dla wszystkich pracujących na roli oraz o urodzaj na polskiej ziemi.

- Zapraszamy na jednodniową X Pieszą Pielgrzymkę 3 września br. z Chojny do Siekierek. Okolicznościowy plakat jest na tablicy ogłoszeń.

1. Zmiana tajemnic Żywego Różańca dzisiaj o godz. 17.15.

2. We wtorek, 9 sierpnia br., w liturgii Kościoła przypada święto św. Teresy Benedykty od Krzyża - współpatronki Europy.

3. W środę na Mszy Świętej o godz. 18.00 będziemy modlić się za rodziców, którzy przedwcześnie utracili swoje dzieci.

4. Parafianom i Gościom serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na cele kościelne.

5. Solenizantom, Jubilatom, Gościom i Parafianom, życzymy zdrowia duszy i ciała przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

6. Msza Święta za zmarłych w lipcu br., będzie sprawowana we wtorek, 9 sierpnia o godz. 18.00.

7. Rodzinom, które utraciły swoich bliskich składamy wyrazy współczucia. Za naszych zmarłych i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Ks. PROBOSZCZ i Ks. WIKARIUSZE

Drukuj cofnij odsłon: 425 utworzono : 2022-08-10 06:49 Do góry