Środa, 24 kwietnia 2024 r. imieniny: Bony, Horacji, Jerzego Środa IV tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie dowolne Św. Fidelisa z Sigmaringen, św. Jerzego

XIX Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 13 VIII 2017 r.

1. We wtorek, 15 sierpnia – w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Msze Święte będą sprawowane według planu niedzielnego. Poświęcenie ziół, kwiatów i roślin zielonych będzie podczas każdej Mszy Świętej.

2. W środę, 16 sierpnia po Mszy Święte o godz. 18.00 - procesja różańcowa do figury św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

3. Zapraszamy do udziału w XXV Pieszej Pielgrzymce do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu, która odbędzie się od 23 do 25 sierpnia br. Zapisy można dokonać za pomocą strony internetowej pielgrzymki lub osobiście w od 20 do 22 sierpnia br. w biurze Fundacji Małych Stópek przy ul. Świętego Ducha 9 w Szczecinie.

1. Zapraszamy do udziału w Dożynkach Archidiecezjalnych, które odbędą się 27 sierpnia br. w Pyrzycach, w parafii pw. NMP Bolesnej, przy ul. Staromiejskiej 28. Prezentacja wieńców nastąpi o godz. 13.30, a Msza Święta rozpocznie się o godz. 14.30. Wspólnie będziemy dziękować Bogu za pracę rolników i chleb, który jest owocem pracy rąk ludzkich i błogosławieństwa Bożego.

4. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii.

2. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy błogosławionego tygodnia przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

3. Terenowe Biuro Radia Maryja przy naszej Parafii organizuje w sobotę, dniu 2 września wyjazd do Torunia na Dzień Dziękczynienia w Rodzinie Radia Maryja. Zapisy w zakrystii.

5. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich, składamy wyrazy współczucia. Za wszystkich zmarłych z naszych rodzin Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokuj wieczny. Amen.

KS. PROBOSZCZ I KSIEŻA WIKARIUSZE

Drukuj cofnij odsłon: 690 utworzono : 2017-08-14 11:23 Do góry