Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. imieniny: Jarosława, Marka, Wiki Czwartek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Święto Św. Marka Ewangelisty

XIX Niedziela Roku Ogłoszenia duszpasterskie - 7 VIII 2016 r.

Komunikat Kurii Metropolitalnej: Zapraszamy do udziału w XXIV Pieszej Pielgrzymce do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu, która odbędzie się od 23 do 25 sierpnia br. Pielgrzymka rozpocznie się 23 sierpnia br. Mszą Świętą w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na osiedlu Słonecznym w Szczecinie o godz. 7.00. Zapisy uczestników odbywać się będą przed i po Mszy Świętej.

1. W poniedziałek, 15 sierpnia (za tydzień) - Uroczystość Wniebowzięcia NMP.
Poświęcenie ziół i kwiatów podczas każdej Mszy Świętej. Zachęcamy aby samemu przygotować małą wiązankę kwiatów, roślin zielonych lub ziół leczniczych. Msze Święte 15 sierpnia będą sprawowane wg planu niedzielnego.

2. W tym tygodniu liturgia Kościoła czci: w poniedziałek - św. Dominika, we wtorek - św. Teresę Benedyktę od Krzyża - patronkę Europy, w środę - św. Wawrzyńca, w czwartek - św. Klarę.

3. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

4. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii.

5. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny w Szczecinie.

6. Przy wyjściu z kościoła polecamy prasę katolicką.

7. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich składamy wyrazy współczucia. W minionym dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Małgorzata Tokarzewska i Beata Ostrowska.
Za wszystkich zmarłych z naszych rodzin Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokuj wieczny. Amen.

Drukuj cofnij odsłon: 678 utworzono : 2016-08-09 21:10 Do góry