Piątek, 19 kwietnia 2024 r. imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa Piątek III tygodnia okresu wielkanocnego

XV Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 10.07.2022 r.

1. Msza św. za zmarłych w czerwcu br., będzie sprawowana we wtorek, 12 lipca o godz. 18.00.

2. W sobotę, 16 lipca - liturgia Kościoła wspomina Najświętszą Maryję Pannę z Góry Karmel. Po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na procesję różańcową do figury Świętego Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

3. Wszystkim ofiarodawcom za złożone ofiary na cele kościelne składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

4. Przy wyjściu z kościoła polecamy tygodnik „Niedziela” i dwumiesięcznik „Miłujcie się”.

5. Udającym się wakacje i urlopy życzmy dobrego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domu.

6. Solenizantom, Jubilatom, Gościom i Parafianom, życzymy zdrowia duszy i ciała przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

7. Rodzinom, które utraciły swoich bliskich składamy wyrazy współczucia. Za naszych zmarłych i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen

Ks. PROBOSZCZ i WIKARIUSZE
Drukuj cofnij odsłon: 264 utworzono : 2022-07-11 21:37 Do góry