Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. imieniny: Jarosława, Marka, Wiki Czwartek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Święto Św. Marka Ewangelisty

XVI Niedziela Roku Ogłoszenia duszpasterskie – 20.07. 2014 r.

1. W środę, 23 lipca - Mszę Świętą wieczorną, poprzedzi modlitwa różańcowa o godz. 17.30 - w intencjach podziękowań i próśb przez wstawiennictwo św. Ojca Pio.

2. W tym tygodniu liturgicznie czcimy: we wtorek - św. Marię Magdalenę, w środę - św. Brygidę, współpatronkę Europy, w czwartek - św. Kingę, w piątek - św. Jakuba Apostoła, w sobotę - św. Joachima i Annę rodziców NMP.

3. W piątek, 25 lipca - z okazji św. Krzysztofa patrona kierowców - poświęcenie pojazdów po Mszy św. o godz.: 7.00, 8.00 i 18.00.

4. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w przy wyjściu z kościoła.

6. Solenizantom i jubilatom, gościom i mieszkańcom naszej parafii, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu

7. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich, składamy wyrazy współczucia. Za wszystkich zmarłych - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

KS. PROBOSZCZ I KSIĘŻA WIKARIUSZE
Drukuj cofnij odsłon: 1210 utworzono : 2014-07-20 22:51 Do góry