Sobota, 20 kwietnia 2024 r. imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha Sobota III tygodnia okresu wielkanocnego

XX Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie – 17 VIII 2014 r.

1. Zapraszamy do udziału w XXII Pieszej Pielgrzymce do Myśliborza, która odbędzie się w dniach od 23 do 25 sierpnia br. Inauguracja pielgrzymki w sobotę o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym.

2. Zapraszamy na Dożynki Archidiecezjalnych, które odbędą się w niedzielę, 24 VIII - w Pyrzycach. Prezentacja wieńców o godz. 14.00, a Msza Święta o godz. 15.00. Program jest na tablicy ogłoszeń.

3. W piątek, 22 VIII - liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej

4. W sobotę, Msza Święta o godz. 18.00, będzie sprawowana w intencjach próśb i podziękowań przez wstawiennictwo św. Ojca Pio. Mszę Świętą poprzedzi modlitwa różańcowa o godz. 17.30.

5. Caritas zbiera dzisiaj ofiary na pomoce szkolne dla dzieci z rodzin najuboższych. Podobna zbiórka będzie w przyszłą niedzielę.

6. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

7. Przy wyjściu z kościoła polecamy prasę katolicką.

8. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy błogosławionego tygodnia przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

9. Przed kościołem Komitet Społeczny „Niedziela dla rodziny” zbiera podpisy poparcia dla inicjatywy ograniczenia w Szczecinie handlu w niedzielę. Nie jest potrzebny PESEL.

10. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich, składamy wyrazy współczucia. Za zmarłych z naszych rodzin oraz śp. ks. prał. Wenacjusza Borowicza, którego 4. rocznica śmierci przypada 22 VIII, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

KS. PROBOSZCZ I KSIEŻA WIKARIUSZE
Drukuj cofnij odsłon: 1246 utworzono : 2014-08-18 07:26 Do góry