Poniedziałek, 16 lipca 2018 r. imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli Poniedziałek XV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel

Aktualności

XX Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 20 VIII 2017 r.

1. We wtorek, 22 sierpnia - po Mszy Świętej o godz. 18.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe.

2. Jubileuszowa XXV Myśliborska Piesza Pielgrzymka ze Szczecina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu rozpocznie się w środę, 23 sierpnia - Msza Świętą o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na osiedlu Słonecznym w Szczecinie. Zapisy można dokonać za pomocą strony internetowej pielgrzymki lub osobiście w do 22 sierpnia br. w biurze Fundacji Małych Stópek przy ul. Świętego Ducha 9 w Szczecinie.

3. W środę, 23 sierpnia - Msza Święta o godz. 18.00 będzie sprawowana w intencjach podziękowań i próśb przez wstawiennictwo św. Ojca Pio. Kartki z intencjami będzie można złożyć przy ołtarzu przed Mszą Świętą.

4. W sobotę, 26 sierpnia - przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze Święte w tym dniu będą sprawowane o godz.: 7.00, 8.00, 10.00 i 18.00.

5. Zapraszamy do udziału w Dożynkach Archidiecezjalnych, które odbędą się 27 sierpnia br. w Pyrzycach, w parafii pw. NMP Bolesnej, przy ul. Staromiejskiej 28. Prezentacja wieńców nastąpi o godz. 13.30, a Msza Święta rozpocznie się o godz. 14.30.

6. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny w Szczecinie.

7. Szczere Bóg zapłać wyrażamy wszystkich ofiarodawców za dar serca na Wotum - z okazji setnej Rocznicy Objawień Matki Bożej w Fatimie - jakim będzie Figura Fatimska na kilkumetrowym cokole przy bramie wjazdowej do kościoła seminaryjnego w Szczecinie i na teren Kurii Metropolitalnej.

8. W niedzielę, 27 sierpnia będą zbierane ofiary do puszek na pomoc mieszkańcom miejscowości zniszczonych przez nawałnice w dniu 11 sierpnia br.

9. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy błogosławionego tygodnia przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

10. Kolejna zbiórka makulatury na misje będzie 24 i 25 sierpnia br.

11. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich, składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Jadwiga Rataj, Maria Zub, Mieczysław Kaźmierczak, Stanisław Leraczyk i Artur Strusewicz. Za wszystkich zmarłych - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Szczęść Boże
ks. proboszcz i ks. wikariusze
Drukuj cofnij odsłon: 249 utworzono : 2017-08-22 16:57 Do góry
design szczecin, projektowanie stron internetowych Parafia rzymskokatolicka pw. Świętej Rodziny w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 28 | 70-485 Szczecin | tel. 091 423-70-70

© 2018 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone