Poniedziałek, 16 lipca 2018 r. imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli Poniedziałek XV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel

Aktualności

XXII Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie – 03.09.2017 r.

- Sanktuarium Dzieci Fatimskich w Szczecinie zaprasza na uroczystość konsekracji pierwszego na świecie sanktuarium pod tym wezwaniem. Odbędzie się ona w sobotę, 9 września br. o godz. 12.00 na Osiedlu Kasztanowym w Szczecinie. Uroczystości przewodniczyć będzie Ks. Abp Metropolita Andrzej Dzięga, który będzie także konsekratorem świątyni, a współkonsekratorem będzie Ks. Bp Antonio Marto z Fatimy.


1. Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego będzie sprawowana w poniedziałek, 4 września o godz. 8.00.

2. W piątek, 8 września br, w Święto Narodzenia NMP., we wszystkich parafiach naszej Ojczyzny, odmówiony będzie „Akt poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi”.

3. W piątek, 8 września po Mszy Świętej o godz. 18.00 - serdecznie zapraszamy mężczyzn na wspólnotową modlitwę różańcową.

4. Poświęcenie tornistrów szkolnych dla dzieci będzie w niedzielę, 10 IX - o godz. 13.30.

5. W ramach Krucjaty różańcowej w intencji mieszkańców naszej parafii, we wrześniu będziemy się modlić za mieszkańców ul.: Janosika, Kilińskiego, Unisławy, Szymanowskiego, Felczaka, Jana Pawła II, Niedziałkowskiego, Wielkopolskiej, Piłsudzkiego, Monte Cassino i Królowej Korony Polskiej.

6. Nauki przedślubne rozpoczniemy w środę, 13 września o godz. 19.00.

7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz na cele charytatywne.

8. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

9. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich, składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Ruth Lickiewicz, Maria Aszkiełowicz, Bolesław Adamski, Helena Musiał i Wieńczysława STASYKIW. Za wszystkich zmarłych - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Szczęść Boże
KS. PROBOSZCZ I KSIĘŻA WIKARIUSZE
Drukuj cofnij odsłon: 367 utworzono : 2017-09-04 08:37 Do góry
design szczecin, projektowanie stron internetowych Parafia rzymskokatolicka pw. Świętej Rodziny w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 28 | 70-485 Szczecin | tel. 091 423-70-70

© 2018 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone