Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. imieniny: Jarosława, Marka, Wiki Czwartek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Święto Św. Marka Ewangelisty

XXII Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 28.08.2022 r.

1. Komunikat Kurii Metropolitalnej: Zapraszamy do udziału w IV Archidiecezjalnej Pielgrzymce Dzieci do Sanktuarium Dzieci Fatimskich na osiedlu Kasztanowym w Szczecinie, która odbędzie się w sobotę, 10 września br. Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie przewodniczył Ksiądz Biskup Henryk Wejman. Natomiast w niedzielę, 11 września, Sanktuarium Dzieci Fatimskich będzie obchodzić 5. rocznicę konsekracji kościoła. O godz. 12.00 odbędzie się nabożeństwo różańcowe, a o godz. 13.00 Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Biskupa Virgilio Antunesa z Portugalii. Zapraszamy do udziału dzieci wraz z rodzicami oraz wszystkich czcicieli Matki Bożej i Dzieci Fatimskich.

2. W naszej wspólnocie parafialnej serdecznie witamy s. Małgorzatę Jagodzińską ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek, która od 23 sierpnia br. podjęła u nas obowiązki zakrystianki. Siostrze Małgorzacie życzymy wszelkich łask Bożych, dobrego zdrowia i wiele satysfakcji z pracy na większą chwałę Pana Boga i pożytek duchowy wiernych w Parafii Świętej Rodzinie w Szczecinie.

3. Msza Święta na rozpoczęcie NOWEGO ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO 2022/2023 w intencji dzieci i młodzieży, ich rodziców, nauczycieli i katechetów, oraz wszystkich pracowników Oświaty będzie sprawowana w naszym kościele w czwartek, 1 września br., o godz. 8.00.

4. W czwartek, 1 września - adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

5. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. rano oraz podczas adoracji Najświętszego Sakramentu - od godz. 17.00.

6. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP będzie w pierwszą sobotę września o godz. 17.15.

7. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za dar serca na inwestycje podejmowane w naszej Parafii.

8. Parafianom i Gościom, Solenizantom i Jubilatom, życzymy błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

9. Rodzinom, które utraciły swoich bliskich składamy wyrazy współczucia. Za naszych zmarłych i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Szczęść Boże​
Ks. PROBOSZCZ i Ks. WIKARIUSZE