Czwartek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda Piątek IV tygodnia okresu wielkanocnego

XXIII Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 10.09.2017 r.

1. Rodziców, którzy przedwcześnie utracili swoje dzieci - zapraszamy na Mszę Świętą w środę, 13 września o godz. 18.00.

2. W czwartek, 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Chrystusowego, a w piątek, 15 września - wspomnienie NMP Bolesnej.

3. W piątek, 15 września po Mszy o godz. 18.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o uzdrowienia fizyczne, uwolnienie z nałogów, lęków, ze zranień duchowych. Modlitwy poprowadzi Katolicka Odnowa w Duchu Świętym.

4. W sobotę, 16 września - po Mszy Świętej o godz. 18.00, procesja różańcowa do figury Świętego Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

5. Nauki przedślubne w środę, 13 września o godz. 19.00.

6. Spotkanie dla rodziców dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 46 lub do innych, które w 2018 roku przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii, będzie w niedzielę, 17 września - po Mszy św. o godz. 13.30.

7. Spotkanie dla rodziców dzieci ze Szkoły Polsko - Amerykańskiej, które w 2018 roku przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii, będzie w niedzielę, 24 września - po Mszy św. o godz. 13.30.

8. Zgłoszenia kandydatów do sakramentu Bierzmowania przyjmujemy w kancelarii parafialnej do końca września br.

9. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

10. Od kwietnia br., nasza parafia wspiera finansowo jedną z rodzin syryjskich w Aleppo. Pomoc tę będziemy kontynuowali przez następne miesiące.

11. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

12. Msza Święta za zmarłych w sierpniu, będzie sprawowana we wtorek, 12 września o godz. 18.00.

13. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Teresa SUTKOWSKA, Marian MOCARSKLI, Zenon DREZNER i Bogusław NAZARKIEWICZ. Za wszystkich naszych zmarłych - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. Proboszcz i Księża Wikariusze
Drukuj cofnij odsłon: 788 utworzono : 2017-09-11 21:19 Do góry