Piątek, 19 kwietnia 2024 r. imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa Piątek III tygodnia okresu wielkanocnego

XXIX Niedziela Roku - 22 X 2017 r. - ogłoszenia duszpasterskie 39. r. inauguracji Pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II oraz wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II.

Komunikat Kurii Biskupiej :
„Zapraszamy wszystkich do udziału w uroczystości poświęcenia i wmurowania kamienia węgielnego pod pomnik poświęcony ofiarom mordów na Wołyniu i Kresach Południowo-Wschodnich w latach 1939-47. Odbędzie się ona pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi 27 października br. o godz. 14.45 na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie – w miejscu, gdzie obecnie znajduje się Krzyż Wołyński to jest na Alei przy Krzyżu Katyńskim.”

1. Jerycho Różańcowe rozpocznie się dzisiaj o godz. 19.00. Jerycho to całodobowe czuwanie modlitewne grup i osób przed Najświętszym Sakramentem połączone z odmawianiem modlitwy różańcowej.

2. W poniedziałek, 23 października Msza Święta o godz. 18.00 będzie sprawowana w intencjach przez wstawiennictwo św. Ojca Pio.

3. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

4. Dzisiaj są zbierane ofiary do puszek na Papieskie Dzieła Misyjna, a w niedzielę, 29 października będzie zbiórka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Meksyku.

5. Kolejna akcja zbiórki makulatury na misje odbędzie się w dniach 27-29 października br.

6. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy obfitych łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

7. Kartki na wypominki są wyłożone na stolikach pod chórem. Wypominki i ofiary można składać od skarbony przy obrazie Jezusa Miłosiernego.

8. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich, składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do Domu Boga Ojca odeszli śp.: Irena Janachowska, Magdalena Gałecka i Teresa Kierakowicz. Za wszystkich naszych zmarłych Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. Proboszcz i Księża Wikariusze

Drukuj cofnij odsłon: 825 aktualizowano: 2017-10-24 21:26 Do góry