Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. imieniny: Jarosława, Marka, Wiki Czwartek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Święto Św. Marka Ewangelisty

XXVI Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 25 IX 2016 r.

1. W środę, 28 września - w rocznicę beatyfikacji Ks. Michała Sopoćko - o godz. 15.00 w ramach Międzynarodowej Akcji Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata, będzie odmówiona modlitwa w intencji pokoju na świecie. W naszej parafii Koronkę odmówimy przy skrzyżowaniu: ul. Królowej Korony Polskiej i al. Wojska Polskiego oraz przy figurze św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

2. Spotkanie Grupy św. Ojca Pio - we wtorek o godz. 18.30.

3. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 9.00. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 - nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.

4. W sobotę, 1 października rozpoczniemy miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30.

5. Poświecenie różańców dla dzieci - w niedzielę, 2 października na Mszy Świętej o godz. 13.30.

6. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na renowację ławek w naszym kościele oraz na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi we Włoszech.

7. W tym tygodniu liturgia Kościoła wspomina: we wtorek- św. Wincentego a Paulo kapłana, w środę - św. Wacława męczennika, w czwartek - Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, w piątek - św. Hieronima kapłana, w sobotę - św. Teresę od Dzieciątka Jezus.

8. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy zdrowia oraz błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Świętej Rodziny.

9. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich, składamy wyrazy współczucia. Za wszystkich naszych zmarłych Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. Proboszcz i Księża Wikariusze

Drukuj cofnij odsłon: 565 utworzono : 2016-09-28 20:31 Do góry