Poniedziałek, 05 grudnia 2022 r. imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny Poniedziałek II tygodnia adwentu

Aktualności

XXVII Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 02.10. 2022 r. Świętych Aniołów Stróżów

Komunikaty Kurii Metropolitalnej:
- Zapraszamy na wspólny różaniec w intencji naszej Ojczyzny Polski podczas inicjatywy „Różaniec do granic”, która w naszej Archidiecezji odbędzie się w piątek, 7 października br., w Święto Matki Bożej Różańcowej. Nasza parafia jest przyporządkowana do parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Buku, oraz do parafii MB Królowej Świata w Dobrej Szczecińskiej. Buk, parafia pw. św. Urszuli Ledóchowskiej - godz. 15.00 modlitwa różańcowa: Buk - początek ścieżki rowerowej i przejście graniczne; Rzędziny - przy ścieżce rowerowej; Stolec - przy jeziorze. Dobra Szczecińska, parafia pw. Matki Bożej Królowej Świata - godz. 14.00 - wyjście z kościoła w Dobrej, przejście (przejazd) ul. Szczecińską w stronę granicy (idąc ul. Szczecińską za ok 2 km dochodzimy do krzyżówki; kierujemy się na lewo - drogowskaz na Lubieszyn i za ok. 150 m skręcamy na prawo w drogę leśną i idziemy w stronę granicy polsko-niemieckiej; dochodzimy do słupa granicznego nr 817); godz. 15.00 - modlitwa różańcowa przy słupku granicznym nr 817.

1. Zmiana tajemnic Żywego Różańca dzisiaj o godz. 17.15.


2. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. o godz. 17.30 Podczas nabożeństwa będziemy czytali fragmenty z „ Listu o Różańcu Świętym” Ojca Świętego Jana Pawła II.

3. Różaniec dla dzieci we wtorki i w czwartki o godz. 17.00.

4. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy w czwartek, 6 października br., na Mszę Świętą o godz. 18.00. Po Mszy Świętej będzie spotkanie formacyjne. Prosimy o obecność.

5. Za ofiary złożone na cele hospicyjne jak również na utrzymanie naszej parafii, wszystkim ofiarodawcom bardzo serdecznie dziękujemy.

6. Solenizantom, Jubilatom, Gościom i Parafianom życzymy błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej.
7. Rodzinom, która przeżywają śmierć swoich bliskich, składamy wyrazy współczucia. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Szczęść Boże
Duszpasterze Parafii pw. Świętej Rodziny

 

 

Drukuj cofnij odsłon: 124 aktualizowano: 2022-10-04 21:24 Do góry
design szczecin, projektowanie stron internetowych Parafia rzymskokatolicka pw. Świętej Rodziny w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 28 | 70-485 Szczecin | tel. 091 423-70-70

© 2022 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone