Piątek, 19 kwietnia 2024 r. imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa Piątek III tygodnia okresu wielkanocnego

XXVII Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 02.10.2016 r. Świętych Aniołów Stróżów

1. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30, a dla dzieci w: poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00.

2. Nauki przedślubne w środę o godz. 19.00.

3. W I czwartek miesiąca - adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30.

4. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi świętej rano i po południu podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu - od godz. 16.00.

5. Spotkanie Męskiego Bractwa Różańcowego - w piątek o godz. 19.00.

6. Kandydatów do bierzmowania z klas trzecich gimnazjalnych - zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 19.00.

7. W niedzielę, 9 września - DZIEŃ PAPIESKI. Młodzież w całej Polsce będzie zbierała datki pieniężne na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

8. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Szczególną wdzięczność wyrażamy rodzinom za dar serca na renowację ławek.

9. W tym tygodniu liturgia Kościoła wspomina: we wtorek - św. Franciszka z Asyżu, w środę - św. Faustynę Kowalską, w piątek - NMP Różańcową.

10. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

11. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. Za dusze w czyśćcu cierpiące, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. Proboszcz i Księża Wikariusze

Drukuj cofnij odsłon: 788 aktualizowano: 2016-10-02 16:15 Do góry