Sobota, 20 kwietnia 2024 r. imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha Sobota III tygodnia okresu wielkanocnego

XXX Niedziela Roku – 27 X 2014 r. ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA PARAFIALNEGO

Komunikaty   Kurii  Metropolitalnej

W  Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze  Święte   w Kaplicy Głównej na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie o godz.: 9.00, 12.00 i 15.00. Procesja modlitewna w intencji zmarłych  rozpocznie się przy Kaplicy Głównej po Mszy św.  o godz. 12.00.  Mszy Świętej  o godz. 12.00 oraz procesji przewodniczyć  będzie Ks. Arcybiskup Andrzej Dzięga.

We wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, 2 listopada,  Mszy Świętej przy grobowcu kapłańskim  na Cmentarzu Centralnym o godz. 15.00  będzie przewodniczyć ks. Arcybiskup Metropolita. W tym dniu ks. bp Marian Błażej  Kruszyłowicz będzie  przewodniczyć Mszy Świętej o godz. 18.00 w Bazylice Archikatedralnej.

1.      Nabożeństwo różańcowe  - o godz. 17.30.

2.     W Uroczystość Wszystkich Świętych, /w sobotę/ 1 listopada,  Msze św.  w naszym kościele według porządku  niedzielnego oprócz  Mszy Świętej o godz. 13.30.

3.     Nauki przedślubne we wtorek o godz. 19.00.

4.       W czwartek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Joanny Beretty-Molli.

5.       Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas trzecich  gimnazjum i starszych w piątek 7 listopada  o godz. 19.00  - w kościele.

6.     Ofiarodawcom i dobrodziejom  wyrażamy  serdeczną wdzięczność  za troskę o naszą świątynię  parafialną.

7.      W  minionym tygodniu  do renowacji przekazaliśmy cztery pierwsze  stacje drogi krzyżowej.

8.      Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy wielu łask Bożych  przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

9.     Wyjeżdżającym  na groby swoich bliskich  życzmy szczęśliwej podróży i bezpiecznego powrotu do domu.

10.     Kartki na wypominki  są  wyłożone na stolikach pod chórem. Wypominki można składać do skarbony przy obrazie Jezusa Miłosiernego.

11.      Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy  wyrazy współczucia.W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli: Henryk Gola, Antoni Stasiak i Stanisław Słupik. Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne  spoczywanie. Niech odpoczywają  w pokoju wiecznym. Amen.

Szczęść  Boże

Ks. Proboszcz i Księża Wikariusze