Środa, 24 kwietnia 2024 r. imieniny: Bony, Horacji, Jerzego Środa IV tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie dowolne Św. Fidelisa z Sigmaringen, św. Jerzego

XXXIII Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 19 XI 2017 r.

1. W dniu 24 listopada br. przypada 15. rocznica sakry biskupiej naszego Metropolity - Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi. Z tej okazji Księdzu Arcybiskupowi życzmy wiele łask Bożych za przyczyną Matki Bożej Królowej Korony Polskiej.

2. W środę, 22 listopada po Mszy Świętej o godz. 18.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe. Adoracja nocna będzie w salce - kaplicy.
3. W czwartek - Msza Święta wieczorna będzie sprawowana w intencjach podziękowań i próśb przez wstawiennictwo św. Ojca Pio.
4. W sobotę, 25 listopada - po Mszy Świętej o godz. 18.00, z kościoła św. Andrzeja Boboli przy ul. Pocztowej, wyruszy precesja różańcowa z figurą Matki Bożej Strażniczką Wiary do naszej Parafii. Figura MB. Strażniczki Wiary pozostanie w naszym kościele do ostatniej soboty grudnia.

5. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii oraz na dzieła charytatywne realizowane przez Parafialny Zespół Caritas.

6. Solenizantom, jubilatom, gościom i parafianom życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny - Patronki naszej Parafii.
7. Kolejna zbiórka makulatury na misje będzie 24 i 25 XI (piątek i sobota).

8. Wypominki za zmarłych codziennie o godz. 17.30.

9. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich składamy wyrazy współczucia. W minionym dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Andrzej Kuśmirek, Henryk Klimek, Marianna Pomianowska i Urszula Sławińska. Za wszystkich zmarłych Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wieczny. Amen.

Drukuj cofnij odsłon: 857 utworzono : 2017-11-21 15:38 Do góry