XXIX Niedziela Roku - Niedziela Papieska, 16 X 2022 r. - ogłoszenie duszpasterskie

1. Dzisiaj, w 44. rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową Księdza Kardynała Karola Wojtyłę, który przyjął imię Jan Paweł II, w całej Polsce obchodzimy DZIEŃ PAPIESKI. Z tej okazji są zbierane ofiary do puszek na program stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Fundacja ta, od 22 lat obejmuje opieką finansową i formacyjną blisko 2 tys. młodych osób, nazywanych Żywym pomnikiem Świętego Jana Pawła II.

2. Z okazji rocznicy wyboru Jana Pawła II, po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy na procesję różańcową do figury Ojca Świętego na Jasnych Błoniach.

3. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30 a dla dzieci we wtorki i w piątki o godz. 17.00.

4. W piątek, po Mszy Świętej o godz. 18.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe. Adoracja w kościele będzie do godz. 20.00, a w sobotę od godz. 15.00.

5. W sobotę, 22 października br., - przypada 44. rocznica Inauguracji Pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II oraz liturgiczne wspomnienie Świętego Papieża. Z tej okazji po Mszy Świętej o godz. 18.00 - zapraszamy na procesję różańcową do figury Świętego Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

6. W niedzielę 23 października br., - Msza Święta o godz. 18.00 będzie sprawowana w intencjach próśb i podziękowań przez wstawiennictwo św. Ojca Pio.

7. Serdeczną wdzięczność wyrażamy wszystkim ofiarodawcom za dar serca na utrzymanie naszej Parafii.

8. Parafianom i Gościom, Solenizantom i Jubilatom życzymy obfitych łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

9. Kartki na wypominki są wyłożone na stolikach pod chórem. Wypominki prosimy składać do skarbony przy obrazie Jezusa Miłosiernego. Ofiary z okazji wypominek będą przeznaczone na prace remontowe w naszej parafii.

10. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich, składamy serdeczne wyrazy współczucia. Za naszych zmarłych i za zmarłego 13 października br., ks. Romana Dudko - Proboszcza Parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Przelewicach - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Szczęść Boże
Duszpasterze Parafii Świętej Rodziny w Szczecinie

odsłon: 113 aktualizowano: 2022-10-19 21:08 Do góry