XXX Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 23 X 2022 r.

Komunikaty Kurii Metropolitalnej:
„Zapraszamy do udziału w Procesji ze świętymi w poniedziałek, 31 października br. Procesja wyruszy o godz. 20.00 z Jasnych Błoni, od Figury św. Jana Pawła II, do Katedry. Zakończeniem procesji będzie Msza Święta w Katedrze o godz. 21.00. Zapraszamy delegacje parafii, wspólnot oraz ruchów kościelnych z relikwiami świętych i błogosławionych.”
W Uroczystość Wszystkich Świętych, 1 listopada na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie zostaną odprawione Msze Święte w Kaplicy Głównej przy ul. Ku Słońcu o godz. 9.00, 12.00 i 15.00. Ponadto w tym dniu na Cmentarzu Zachodnim przy ul. Bronowickiej zostanie odprawiona Msza Święta o godz. 15.00.
W Uroczystość Wszystkich Świętych, Mszy Świętej o godz. 12.00 na Cmentarzu Centralnym będzie przewodniczył i słowo Boże wygłosi Ks. Biskup Henryk Wejman. Po zakończeniu tej Mszy Świętej z Kaplicy Głównej wyruszy procesja modlitewna za zmarłych.
W tym dniu Mszy Świętej o godz. 15.00 na Cmentarzu Zachodnim będzie przewodniczył i słowo Boże wygłosi Ks. Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga. Po Mszy Świętej nastąpi procesja modlitewna za zmarłych.
Informujemy również, że na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie klerycy Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w dniach od 29 października do 1 listopada br. będą przyjmowali wypominki za zmarłych, które wierni mogą składać w miejscach oznaczonych tablicami z napisem Arcybiskupie Wyższe Seminarium Duchowne.

1. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30, a dla dzieci we wtorek i w czwartek o godz. 17.00.

2. Wszystkim Parafianom serdecznie dziękujemy za życzliwość a ofiarodawcom za dary serca złożone na potrzeby naszej Parafii.

4. Dziękujemy również za ofiary złożone w Niedzielę Papieską na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

5. Zbiórka makulatury i plastikowych nakrętek na misję będzie 28 i 29 października.

6. Solenizantom, Jubilatom, Parafianom i Gościom, życzymy obfitych łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

7. Wyjeżdżającym na groby swoich bliskich, życzmy szczęśliwej podróży i szczęśliwego powrotu do domu.

8. Kartki na wypominki są wyłożone na stolikach pod chórem. Wypominki i ofiary prosimy składać do skarbony przy obrazie Jezusa Miłosiernego. Za zmarłych wymienionych na kartkach będziemy się wspólnie modlić podczas nabożeństw za zmarłych przez cały listopad o godz. 17.30.

9. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich, składamy wyrazy współczucia. Za wszystkie zmarłych - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Szczęść Boże
Duszpasterze Parafii Świętej Rodziny

odsłon: 127 aktualizowano: 2022-10-26 06:13 Do góry